Hoşgeldiniz!
KÜPELİLER HAZIR BETON
FİRMAMIZ

KÜPELİLER HAZIR BETON


Küpeliler Hazır Beton Tesisi, Dev Beton A.Ş. adı ile 480 m³/gün kapasiteyle 2000 yılında kurulmuştur.

2009 yılında tüm şirketleri Küpeliler A.Ş. çatısı altında birleştirme kararı doğrultusunda, Dev Beton A.Ş.’nin de ismi değişmiş ve günümüzde üretim ve dağıtım faaliyetlerine Küpeliler A.Ş. adı ile devam etmektedir.

2020 yılı itibari ile Küpeliler Hazır Beton Tesisi’nde 36 adet transmikser, 7 adet mobil beton pompası, iki adet tam otomatik beton santrali, beton laboratuvarı, kalite kontrol ve takip araçları ile 50.300 m2'lik arazisi üzerinde, c16 ile c50 aralığındaki hazır betonların üretimi ve satışı yapılmaktadır. 

Şirketimiz kazandığını yatırıma, istihdama ve ülke yararına harcayan, çalışanlarıyla bütünleşmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteyi güvenle birleştiren bir yapıya sahiptir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çalışma prensibimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

VİZYONUMUZ

Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörümüzün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Hazır Beton Santrallerimizde projelere uygun üretimler yapılmaktadır. Firmamız uzun ömürlü ve dayanıklı hazır beton hizmeti vermeye devam etmektedir.

GRUP ŞİRKETLER

KÜPELİLER HAZIR BETON

Firmamız uzun ömürlü ve dayanıklı hazır beton hizmeti vermeye devam etmektedir.

İLETİŞİM

Alpu Yolu 1. Km. No: 63 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
info@kupeliler.com.tr
+90 222 217 17 17

Yol Tarifi