Hoşgeldiniz!
KÜPELİLER İNŞAAT
FİRMAMIZ

KÜPELİLER İNŞAAT


Küpeliler İnşaat, Küpeliler A.Ş çatısı altında 1993 yılından itibaren konut ve fabrika inşaatları yapmaktadır.

İnsanlara iyi ve konforlu bir yaşam alanı sunmanın sanat olduğuna inanan şirketimiz, genç, dinamik, vizyon sahibi kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini geliştirerek farklı projeler üretmektedir.

Küpeliler İnşaat son olarak Eskişehir Tepebaşı Bölgesi Anemon Otel yanında yer alan Arcadia projesi ile 48 adet lüks konut inşaatı tamamlanmış olup 2016 yılı başı itibari ile yaşam başlamıştır. Bu projenin tamamlanması ile şehrimizde emsal olabilecek tüm projelerde, kalite ve konfor çıtası ciddi olarak yükselmiştir. Halihazırda Espark AVM yanı 40 daire ve 4 işyeri inşaatına devam etmektedir.

Küpeliler İnşaat, sunduğu ürün, hizmet ve pratik çözümler ile müşterilerine katma değer sağlayan ve farklılık oluşturmayı daima kendisine ilke edinmiş, istikrarlı, idealist bir kurumsallığın adıdır.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çalışma prensibimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

VİZYONUMUZ

Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörümüzün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Firmamız kuruluşundan bugüne biriken deneyimi, ürünlerinde, hizmet ve kalitede onu üstün bir konuma taşımaktadır. Firmamız, uzun bir kullanım ömrüne sahip kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir.

GRUP ŞİRKETLER

KÜPELİLER İNŞAAT

Küpeliler İnşaat, Küpeliler A.Ş çatısı altında 1993 yılından itibaren konut ve fabrika inşaatları yapmaktadır.

İLETİŞİM

Alpu Yolu 1. Km. No: 63 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
info@kupeliler.com.tr
+90 222 217 17 17

Yol Tarifi