Hoşgeldiniz!
KÜPELİLER İNŞAAT
FİRMAMIZ

KÜPELİLER İNŞAAT


Firmamız faaliyetlerine başladığı 1993 yılından bugüne kadar birçok marka projeyi başarıyla tamamlayarak bölgede ve sektörde önemli ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

İnsanlara kaliteli ve konforlu yaşam alanları sunmanın sanat olduğuna inanan şirketimiz, genç, dinamik, vizyon sahibi kadrosu ve yenilikçi bakış açısı ile sürekli kendini geliştirerek ihtiyaca göre birbirinden farklı birçok projeye imza atmıştır.

Küpeliler, sunduğu tüm ürün, hizmet ve pratik çözümler ile müşterilerine katma değer sağlayan ve farklılık oluşturmayı daima kendisine ilke edinmiş, istikrarlı, idealist bir kurumsallığın adıdır.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çalışma prensibimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

VİZYONUMUZ

Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörümüzün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Firmamız kuruluşundan bugüne biriken deneyimi, ürünlerinde, hizmet ve kalitede onu üstün bir konuma taşımaktadır. Firmamız, uzun bir kullanım ömrüne sahip kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir.

GRUP ŞİRKETLER

KÜPELİLER İNŞAAT

Küpeliler İnşaat, Küpeliler A.Ş çatısı altında 1993 yılından itibaren konut ve fabrika inşaatları yapmaktadır.

İLETİŞİM

Alpu Yolu 1. Km. No: 63 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
info@kupeliler.com.tr
+90 222 217 17 17

Yol Tarifi