Hoşgeldiniz!
KÜPELİLER MADENCİLİK
FİRMAMIZ

KÜPELİLER MADENCİLİK


Eskişehir Çimento ve Küpeliler Hazır Beton'un ihtiyacını karşılamak üzere 2013 yılında işletmeye alınan tesis, başta çimento fabrikası ve beton santrali için gerekli olan standartların öngördüğü şekilde kalker ve agrega üretimini yapmaktadır. Detaylı jeolojik çalışmalar neticesinde tespit edilen en az 163 yıllık rezerve sahiptir. Yapmış olduğu yatırımlarla her geçen gün büyüyen ve gelişen Küpeliler A.Ş. programlı çalışmalarına devam ederek hedeflerini üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir çalışma prensibimizle müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevremize kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.

VİZYONUMUZ

Kalite ve güvene önem veren bir kurum olarak, sektörümüzün gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkan standartlara uymak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

DEĞERLERİMİZ

Firmamız kuruluşundan bugüne biriken deneyimi, ürünlerinde, hizmet ve kalitede onu üstün bir konuma taşımaktadır. Firmamız, uzun bir kullanım ömrüne sahip kalitede ürünler sunmaya devam etmektedir.

GRUP ŞİRKETLER

KÜPELİLER MADENCİLİK

Yapmış olduğu yatırımlarla her geçen gün büyüyen ve gelişen Küpeliler A.Ş. programlı çalışmalarına devam ederek hedeflerini üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM

Alpu Yolu 1. Km. No: 63 Odunpazarı / ESKİŞEHİR
info@kupeliler.com.tr
+90 222 217 17 17

Yol Tarifi